LAKIEROWANIE TWORZYW

LAKIEROWANIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Specjalizujemy się malowaniem natryskowym tworzyw , lakierujemy między innymi panele klimatyzacji, kratki wentylacyjne, uchwyty meblowe, decoringi do zasłon, wszelkie obudowy, gniazda i łączniki elektryczne, lakierujemy również tworzywa lakierem zabezpieczającym przed galwanizacją.

Lakierujemy tworzywa sztuczne w dużych ilościach produkcyjnych oraz mniejsze zlecenia dla branż RTV/AGD, motoryzacyjnej rowerowej, meblowej dekoracyjnej oraz elektronicznej. jak również dla każdego klienta pragnącego mieć gniazdka elektryczne lub inne detale plastikowe w dowolnym kolorze dopasowane do wnętrz.

Oferujemy lakierowanie plastiku z wykorzystaniem farb i lakierów w pełnej gamie kolorów (zarówno akrylowych, pastelowych, metalicznych jak i perłowych), lakieru transparentnego oraz różnego typu farb i lakierów specjalistycznych.

Wykorzystujemy farby wykonywane na bazie specjalnych żywic, dobranych i sprawdzonych do stosowania na odpowiednie rodzaje plastiku.

Dzięki takiemu doborowi farb mamy pewność, że osiągnięta zostanie wysoka przyczepność warstwy wierzchniej do podłoża, i satysfakcja zleceniodawcy.

Scroll to Top