PRODUKCJA FRONTÓW MEBLOWYCH

PRODUKCJA FRONTÓW MEBLOWYCH

W naszej ofercie znajdą Państwo fronty ze standardowych płyt wiórowych, akrylowe, fornirowane jak i fronty lakierowane z płyt MDF. Wykonujemy fronty do kuchni angielskich, fronty z frezowanymi uchwytami oraz różnego rodzaju blendy meblowe.

Szybka obsługę zleceń, jakość, realizacje w terminie oraz transport według ustaleń gotowych produktów wykonanych pod zamówienie bezpośrednio do zamawiającego to nasze główne atuty.

Realizujemy na zamówienie fronty o wysokim połysku lub w macie z pełnej palety kolorów NCS, RAL,Pantone jak również możemy dobrać kolor według wzoru dostarczonego od inwestora z uchwytami w różnych wzorach lub bez, z otworami na zawiasy i uchwyty lub bez. Specjalizujemy się w nakładaniu lakierów nie palcujących Anti-Fingerprint

Oferujemy Państwu doskonałej jakości fronty lakierowane które możemy dopasować do Państwa projektu. Obsługa zakładów stolarskich, producentów mebli, indywidualne projekty.
Trwałe i eleganckie o różnorodnych strukturach graficznych, doskonale wykończone i przygotowane tak aby były wyjątkową ozdobą każdego wnętrza

Scroll to Top